Grand Theft Auto: Vice City wycofane z Google Play


Wczoraj w Google Play miała pojawić się zapowiadana od jakiegoś czasu gra GTA: Vice City. I rzeczywiście się pojawiła. Ale na bardzo krótko. Użytkownicy zaczęli zgłaszać poważne błędy w czasie walidacji danych. Od razu pojawił się też komunikat prasowy Rockstar:

We’re aware that some users have attempted to download Vice City: 10th Anniversary Edition from the Google Play Store and have experienced validation errors.

Just to be clear: the game is not available for Android devices just yet, and if you’re seeing it listed on the Store then this is an error, and you shouldn’t attempt to download it. We’ll keep you up to date and let you know as soon as the game is live and available to purchase.

Ciekawe! Firma twierdzi, że to problem Google Play bo użytkownicy nie powinni byli jeszcze widzieć tej wersji gry… Mamy jednak nadzieję, że firma upora się z problemami i wcześniej czy później gra pojawi się w Google Play.

Dodaj do: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Digg
  • Facebook
  • Google
  • Wykop


Advertisement

Jeden komentarz do “Grand Theft Auto: Vice City wycofane z Google Play”

  1. sebin4

    Gru 07. 2012

    to nie fair że na ios już jest a na androida nie ,fajny prezent na mikołajki nie działająca gra od rockstar ,ciekawe kiedy będzie ,mam nadzieje że szybko bo nie będe czekał w nieskończoność aż szanowny rockstar naprawi gre .Zawiodłem sie na tej firmie

Napisz Komentarz