HTC Desire HD nie otrzyma aktualizacji do Androida 4.0

Po wielu plotkach i mniej oficjalnych wiadomościach dotyczących aktualizacji telefonu HTC Desire HD do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich producent w końcu zabrał głos. Niestety okazało się, że aktualizacji takiej nie będzie. Firma twierdzi, że aktualne oprogramowanie 2.3 to najlepsza wersja jaka może być na tym telefonie.

After extensive testing, HTC has determined that the current version of HTC Sense with Android provides customers with the best experience on the HTC Desire HD. When we consider new versions of software, we weigh a number of factors, but ultimately the customer experience on the product is the deciding factor. We apologize for any confusion this change may have caused our customers.

Właścicielom HTC Desire HD nie pozostaje więc nic innego jak zainstalowanie nie oficjalnych ROMów z ICS’e, których powstało już kilka.

źródło: androidcentral

Dodaj do: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Digg
  • Facebook
  • Google
  • Wykop


Advertisement

Jeden komentarz do “HTC Desire HD nie otrzyma aktualizacji do Androida 4.0”

  1. poro

    Lip 23. 2012

    Jakos mnie to nie dziwi , HTC ma Desire HD w dupie. S2 jakos szlo aktualizowac a HD nie . Bardzo podobne specyfikacje , o co chodzi? Jak nie wiadomo o co , to o pieniadze :(

Napisz Komentarz