Mini Motor Racing świetna gra!

Mini Motor Racing to świetna gra typu wyścigi aut! Grając w nią przypominają się gry klasyki wyścigów, w których kierujemy autem z widokiem z góry. Gry tego typu moim zdaniem mają świetną grywalność. W Mini Motr Racing grafika jest na najwyższym poziomie. Jest dopracowana, trójwymiarowa i wygląda naprawdę dobrze! Dostępne tory nie są płaskie, czasem jeździ się pod górę, w dół, jest wiele przeszkód. Testowałem grę zarówno na telefonie Galaxy S2 jak i na tablecie Motorola XOOM. Na obu urządzeniach gra się bardzo dobrze.

Gra posiada tryb kariery, gdzie jak we wszystkich tego typu grach zarabiamy pieniądze za wygrane wyścigi, a za zarobione pieniądze możemy udoskonalić auto np. poprzez dokupienie opon, zwiększenia mocy silnika itp. Do wyboru mamy kilka aut. Jest również tryb szybkiego wyścigu.

Ciekawym rozwiązaniem jest też granie poprzez sieć wifi. Na jednym urządzeniu zestawiamy wyścig i inni mogą do nas dołączyć. Jak pisałem wcześniej testowałem grę na dwóch urządzeniach, grałem również poprzez WiFi. Wszystko działa płynnie i stabilnie. Gra w kilka osób poprzez sieć to na prawdę prawdziwa frajda!

Gra obecnie kosztuje 6.50 PLN i warto wydać na nią te pieniądze! Polecam wszystkim lubiącym wyścigi! Do ściągnięcia oczywiście w Google Play.

Dodaj do: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Digg
  • Facebook
  • Google
  • Wykop


Advertisement

Brak komentarzy.

Napisz Komentarz