VOD od TVP na Androidzie

W Google Play pojawiła się nowa polska aplikacja VOD. Tym razem Polskiej Telewizji. Co pisze o swojej aplikacji TVP:

Najciekawsze audycje, najnowsze informacje, najlepsze filmy i seriale – to wszystko, a nawet więcej, obejrzysz i przeczytasz za darmo w mobilnej aplikacji TVP.
Od teraz możesz śledzić na bieżąco aktualności ze świata, kraju czy wybranego regionu Polski – w wersji tekstowej i wideo. Aplikacja oferuje dostęp do wydarzeń sportowych, wiadomości biznesowych, kulturalnych i rozrywkowych.
Dzięki niej na swoim telefonie lub tablecie znajdziesz najnowsze propozycje programowe wszystkich anten TVP i bogatą ofertę wideo.
W bibliotece multimediów czekają na Ciebie najpopularniejsze seriale (m.in. „Klan”, „M jak miłość”, „Galeria”, „Ojciec Mateusz” oraz „Ja to mam szczęście”), filmy dokumentalne oraz audycje publicystyczne (w ofercie m.in. „Tomasz Lis na żywo”, „Polityka przy kawie”, „Magazyn Ekspresu Reporterów”), podróżnicze czy kulinarne („Makłowicz w podróży”). Nie zapomnieliśmy oczywiście o najmłodszych użytkownikach, którzy dzięki aplikacji spotkają swoich ulubionych telewizyjnych bohaterów, jak np. Domisie czy Moliki książkowe.
Aplikacja dostępna jest dla urządzeń działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 2.3.3 lub wyższej. Poprawne odtwarzanie materiałów wideo wymaga pełnej zgodności urządzenia z Android 2.3.3 lub wyższej.

Zainstalowałem na razie na telefonie. I aplikacja zrobiła na mnie słabe wrażenie. Mam trudności z przewijaniem listy filmów. Interfejs wygląda słabo, mało czytelnie i nie wygodnie. Zainstaluję jeszcze na tablecie, być może tam będzie wyglądało lepiej. Natomiast same materiały wideo odtwarzają się dobrze, płynnie bez żadnych zacięć i w dobrej jakości. Chyba nawet nico lepszej niż w TVN Player. Poza materiałami wideo, w aplikacji umieszczono najnowsze wiadomości – tekstowe oraz te z materiałem wideo.

Dodaj do: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Digg
  • Facebook
  • Google
  • Wykop


Advertisement

Brak komentarzy.

Napisz Komentarz