Football Manager Handheld 2012

11 Kwietnia na platformę android trafi menadżer piłkarski „Football Manager Handheld 2012”. Jest to aplikacja bardzo popularna na systemie iOS i kolejna po Instagram, która zostaje przeportowana na Androida. Coraz więcej popularnych z iPhona aplikacji porzuca zasadę wyłączności na jeden system, co oczywiście cieszy posiadaczy Androida.

Producentem gry jest Sports Interactive i SEGA. Seria Football Manager, w przeciwieństwie do odpowiednika serii FIFA, nie wymaga od gracza grania każdego z meczy samodzielnie. Zamiast tego, w grze wcielamy się w managera piłkarskiego klubu, wybieramy własny zespół, taktykę oraz dokonujemy transferów. Możesz wybrać do zarządzania jeden z ponad 34 klubów z różnych lig, w tym Anglii, Francji, Niemiec, Holandii, Włoch, Portugalii, Hiszpanii, Szkocji, Brazylii, Belgii, Walii i Australii.

Wersja na Androida będzie dostępna na urządzenia z wersją systemu od 2.2, pojawi się w Google Play 11 Kwietnia w cenie około 11$.

Poniżej można obejrzeć game play z iOS:Dodaj do: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Digg
  • Facebook
  • Google
  • Wykop


Advertisement

Brak komentarzy.

Napisz Komentarz