SoulCraft – gra RPG dla Androida

SouldCraft to świetna darmowa gra typu RPG, która od jakiegoś czasu dostępna jest już na urządzenia z procesorem Tegra 3. Tak jak wielu graczy się spodziewało, gra w końcu została udostępniona również na inne urządzenia. Co najważniejsze jest zupełnie darmowa. Obecnie gra ma status open-beta, co oznacza, że jest jeszcze mocno rozwijana i można się spodziewać co tygodniowych aktualizacji. Wokół gry zgromadziła się bardzo duża społeczność, dzięki której twórcy gry dostają spory feedback i gra jest ciągle poprawiana.

Gra rozwijana jest przez firmę MobileBits. W grze spotykają się anioły i demony w lokalizacjach takich jak New York, Cambodża czy Rzym. Rasa ludzi jest blisko zdobycia odwiecznej tajemnicy do nieśmiertelnego życia. Jak na razie można grać jedynie rasą Aniołów, ale już niedługo będą dostępne następne takie jak ludzie czy demony.

Grając w grę, większość czasu spędzimy nad rozwijaniem swojej postaci oraz poszukiwaniem nowych rzeczy. Jeśli lubicie gry typu Diablo, Soul Calibur czy Final Fantasy to SoulCraft jest zdecydowanie dla Was i na pewno Wam się spodoba. W Google Play dostępne są dwie wersje: specjalna na urządzenia z Tegrą – SoulCraft THD, oraz na pozostałe

Dodaj do: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Digg
  • Facebook
  • Google
  • Wykop


Advertisement

Brak komentarzy.

Napisz Komentarz