Czy Samsung ma szansę realnie konkurować z nowym iPadem?


Czy obecnie jest na rynku jakiś tablet z Androidem, który realnie ma szanse konkurować z nowym iPadem od Apple? Największy obecnie gracz to firma Samsung. Czy jest ktoś jeszcze, kto może stanąć do walki o klienta z jabłkiem? Być może Asus ze swoim nowym MeMo 370T, którego premiera przewidziana jest na drugi kwartał tego roku, a cena ma oscylować okolicy 250$. Jest oczywiście Amazon, którego tablety działają pod kontrolą Androida, ale jest to na tyle przerobiona wersja UI, że raczej należy traktować ten produkt jako osobną kategorię.

Samsung Galaxy Note 10.1.

To całkiem fajny tablet, ale nie ma w nim nic rewolucyjnego. Bo prawdę mówiąc rysik nie jest niczym innowacyjnym i przełomowym. Ilu ludzi tak naprawdę wykorzysta go do rysowania lub pisania po ekranie? Note 10.1 nie ma również szans w benchmarkach z nowym iPadem. A czy poza tym posiada coś jeszcze co może przyciągnąć uwagę kupujących?

Galaxy Tab 11.6 – więcej rozdzielczości

O tablecie Samsung Galaxy Tab 11.6 jak na razie jest więcej plotek niż prawdziwych informacji. Niedawny kongres MWC, również przeszedł bez echa o nowym tablecie Samsunga. Urządzenie ma posiadać niezwkły ekran z rozdzielczością 2560×1600 i jak pisaliśmy miał być podobno pokazany już dzisiaj. Niestety znowu były to niczym nie potwierdzone plotki. Pokazano jedynie Galaxy Note z grą Angry Birds w kosmosie.

Tablet Galaxy 11.6 jest jak na razie jedynym urządzeniem na horyzoncie, które będzie w stanie konkurować z nowym iPadem. Jego premiera będzie również okazją do promocji firmy i zapewne będzie miało odpowiednią oprawę. Oczywiście w sieci pojawia się wiele tabelek porównujących różne tablety z iPadem 3, niemniej wszystkie one są mocno naciągane.

obrazki z androidauthority

Dodaj do: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Digg
  • Facebook
  • Google
  • Wykop


Advertisement

Brak komentarzy.

Napisz Komentarz