Polski czytnik ebooków z chmury

Aplikacja Legimi na Androida umożliwia jako pierwsza w Polsce czytanie ebooków w chmurze.
Najnowsza wersja trafiła właśnie do Android Marketu.

Jak to działa czytanie w chmurze w Legimi? To bardzo proste: pobrane i zakupione ebooki możemy czytać na dowolnych urządzeniach, zarówno na tych spod znaku nadgryzionego jabłuszka jak i zielonego robocika. Wszystkie wynotowane cytaty, zakładki a przede wszystkim ostatnio czytane strony są automatycznie przeniesione z urządzenia na urządzenie. Dzięki temu możemy zacząć lekturę na przykład na smartfonie w drodze do pracy i kontynuować od ostatnio przeczytanej strony na tablecie czy komputerze po powrocie do domu.

Aplikacja Legimi na Androida pozwala także na prenumerowanie wydań czasopism. Najbardziej poczytnym tytułem w ofercie jest tygodnik Wprost. Poza nim użytkownicy mogą prenumerować za darmo artykuły z wybranych blogów – jest to jednak zdecydowanie inna forma czytania wpisów niż za pomocą RSS. Przede szystkim wpisy łączone są w formie wydań i dostarczane na urządzenia użytkowników np. raz w tygodniu. Dzięki temu żaden wpis nie umknie uwadze czytelnika. Nawet jeśli w Internecie został już dawno „przykryty” dziesiątkami innych nowości, w wydaniu przesłanym na koniec tygodnia wciąż będzie on widoczny. Jest to ardzo wygodna forma śledzenia wybranych tematów, która nie wymaga od czytelnika regularnego odwiedzania tron w sieci.

W Legimi na Androida, oprócz książkowych premier i bestsellerów, czytelnicy znajdą też tysiące darmowych tytułów w siedmiu językach.

Dodaj do: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Digg
  • Facebook
  • Google
  • Wykop


Advertisement

Brak komentarzy.

Napisz Komentarz