T-Mobile zastąpi Erę 5 czerwca

T-Mobile zastąpi Erę 5 czerwca br. Wszystkie zmiany związane z wprowadzeniem nowej marki zostaną przeprowadzone płynnie, bez przerwy w świadczeniu usług i nie będą w żaden sposób odczuwalne dla obecnych klientów Polskiej Telefonii Cyfrowej (PTC). Wszystkie produkty sieci Era dostępne dotychczas w sprzedaży pozostają aktywne, a umowy zawarte do 5 czerwca będą obowiązywały w całym zakresie również po wprowadzeniu marki T-Mobile. Zasady korzystania z usług przedpłaconych w Tak Taku oraz Heyah pozostają niezmienione.

T-Mobile w ofercie inauguracyjnej wprowadzi pakiet usług, które pozwolą na korzystanie z wszelkich udogodnień związanych z przystąpieniem do globalnej marki. Po raz pierwszy w historii klienci sieci mobilnej w ramach opłaty abonamentowej otrzymają możliwość nielimitowanych połączeń na numery globalnej sieci zarówno w kraju jak i na całym świecie. W zakresie usług roamingowych i międzynarodowych T-Mobile wprowadzi multipakiety na połączenia roamingowe, międzynarodowe oraz wysyłanie wiadomości tekstowych i multimedialnych w Unii Europejskiej. W zakresie dostępu do Internetu T-Mobile wyznaczy nowy standard, w którym klienci nie będą płacili za dane przesłane ponad dostępny pakiet danych w roamingu. Oferta T-Mobile będzie dostępna zarówno dla nowych jak i obecnych klientów PTC, a szczegóły dotyczące nowych rozwiązań będą widoczne na stronie www.t-mobile.pl od dnia wprowadzenia ich do sprzedaży.
Operatorem sieci T-Mobile w Polsce będzie PTC, firma istniejąca od 1995 roku. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem PTC, jest globalny koncern telekomunikacyjny Grupa Deutsche Telekom (DT), do której należy marka T-Mobile.

Grupa Deutsche Telekom jest jednym z wiodących światowych koncernów telekomunikacyjnych, który obsługuje około 128 milionów klientów usług mobilnych, 36 milionów linii stacjonarnych i w przybliżeniu 17 milionów linii szerokopasmowych (dane na 31 marca 2011). Grupa świadczy usługi i produkty dla sieci stacjonarnych, telefonii komórkowej, Internetu oraz IPTV, a także oferuje rozwiązania ICT dla klientów biznesowych i korporacyjnych. Deutsche Telekom jest obecny w ponad 50 krajach i zatrudnia około 244 tysięcy pracowników na całym świecie.

T-Mobile wprowadzi na nasz rynek takie pakiety, jak Wszędzie rozmawiaj oraz Wszędzie w Sieci. W pierwszym pakiecie klienci będą mogli wykupić minuty w roamingu, a także SMS-y i MMS-y. Wszędzie w sieci to – jak sama nazwa wskazuje – oferta, w której nacisk położono na mobilny Internet. Klienci T będą mogli wykupić dzienne pakiety w wysokości 4 i 40 MB, a także tygodniowe pakiety o wielkości 512 MB i 1 GB. W przypadku przekroczenia limitu spadnie prędkość połączenia z Internetem, jednak nie zostaną naliczone opłaty po ogromnych stawkach.

Kolejną ciekawostką są nielimitowane połączenia do wszystkich klientów T-Mobile na świecie. Promocje: Zawsze w kontakcie, Zawsze biznes, Zawsze biznes max i Zawsze rozmawiaj, będą aktywowane będą za pomocą SMS-ów i dostępne we wszystkich ofertach sieci. Niestety, dziś nie wiadomo jeszcze, ile mają kosztować pakiety rozmów.

Tyle oficjalnych komunikatów. Nas ciekawi, czy zmiana ta wprowadzi jakieś ciekawe oferty związane z Androidem :)
Jak na razie na polskiej stronie T-Mobile pojawiło się FAQ – http://www.t-mobile.pl/t-mobile/era_w_t_mobile_faq.html

Dodaj do: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
  • Digg
  • Facebook
  • Google
  • Wykop


Advertisement

Brak komentarzy.

Napisz Komentarz